Nabídka jazykových kurzů

Už tradičně vám nabízíme širokou paletu kurzů zaměřených na úplné začátečníky až velmi pokročilé studenty, individuální či skupinovou výuku, kurzy obecného či odborného jazyka.

Velmi intemzivně se aktuálně zaměřujeme na online kurzy - a to prostřednictvím platforem Skype, ZOOM, MS Teams atd.

Za posledních pár let se u nás udála spousta změn a inovací. Vybavili jsme naše učebny nejmodernější didaktickou technikou - Smartboardy, projektory a počítači. Vytvořili jsme unikátní elektronický výukový systém, který poskytujeme všem našim studentům zdarma jako bonus k výuce.

Ve výuce angličtiny jsme se také stali jedinými specialisty v České republice na výuku dvěma moderními metodami - metodou Avalon+ a Excel+.

Při tvorbě těchto dvou unikátních metodik jsme se nejprve inspirovali nejmodernějšími způsoby výuky angličtiny v Anglii, nakoupili tam potřebné licence a další materiály, naučili se a v českých podmínkách ověřili jejich „know how". K tomu jsme do výuky přidali nejmodernější didaktickou techniku a spoustu dalších věcí z „naší vlastní kuchyně“.

Jsme rádi, že vám proto nově kromě tradičních kurzů a tradiční metody výuky můžeme nabídnout také tyto dvě „speciality“.

Doufáme, že se díky nim angličtinu budete učit s chutí, s úsměvem a rychleji.

novĚ:

ve školním roce 2020/2021 oteVÍráme kurzy italštiny s rodilým mluvčím - více zde: 

http://www.excel-jc.cz/web/kurzy-italstiny-pro-zacatecniky-i-vice-pokrocile-98.html